DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Purmo CV21S oceľový radiátor 600 x 1000 mm
Purmo CV21S oceľový radiátor 600 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo CV21S oceľový radiátor 600 x 1000 mm3-7 dní250,08 €203,32 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo môžete recyklovať. Navyše sa naň vzťahuje desaťročná záruka. Ide o výrobok z Poľska. Je vyrobený z odolnej ocele, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu a pôsobí veľmi elegantne. Pozrite si aj ďalšie radiátory a príslušenstvo, ktoré sme pre vás pripravili v predajniach Castorama!
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV21S 600 x 1000 mm je univerzálnym prvkom zariadenia na inštaláciu vykurovania. Môžete si ho nainštalovať do spálne, obývačky alebo kuchyne. Bočné kryty sú vyrobené z ocele. Tento materiál sa vyznačuje vysokou odolnosťou. Navyše udržuje teplo po dlhú dobu a veľmi rýchlo sa zahreje. Univerzálne pripojenie vám umožní inštalovať radiátor efektívne a jednoducho. Štandardný bočný prívod a usporiadanie bočných otvorov vám umožní inštalovať ho kdekoľvek vo vašom dome. Oceľový radiátor Purmo bol vyrobený v Poľsku. Dodáva sa s desaťročnou zárukou. Po uplynutí jeho platnosti ho môžete recyklovať. Pozrite si aj ďalšie modely radiátorov a príslušenstva vykurovacích systémov dostupné v našom obchode.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1340 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 80 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1340 W |
| Hmotnosť produktu | 28,3 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707215 |

1850 + recenzí








