DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Purmo CV33 oceľový radiátor 300 x 1600 mm
Purmo CV33 oceľový radiátor 300 x 1600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo CV33 oceľový radiátor 300 x 1600 mm3-7 dní423,11 €343,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak hľadáte radiátor, ktorý rýchlo vykúri celý byt, vyberte si oceľový radiátor Purmo CV33. Toto zariadenie sa veľmi rýchlo zahrieva. Je vyrobený z ocele odolnej voči korózii a mechanickému poškodeniu a povrchovo upravený v univerzálnej bielej farbe. Radiátor vďaka tomu určite zapadne do zariadenia vašej izby.
Vlastnosti a výhody
Ak vytvárate vykurovaciu inštaláciu vo svojom dome, odporúčame použiť oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 1600 mm. Tento produkt rýchlo a efektívne vykúri celý byt. Zariadenie je vyrobené z ocele, vďaka čomu je veľmi odolné. Nie je ľahko poškodený mechanickým poškodením a je chránený pred negatívnymi účinkami vlhkosti. Oceľový radiátor Purmo môžete použiť v ktorejkoľvek miestnosti vášho domu aj mimo neho. Bol natretý bielou farbou. Vďaka tomu ľahko zapadne do každého aranžmánu a nenaruší jeho poriadok. Radiátor sa ľahko inštaluje. Môžete si ho nainštalovať sami so základnými nástrojmi. Ponúkaný radiátor je výrobok vyrobený v Poľsku. Po použití sa dá recyklovať.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2155 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1600 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2155 W |
| Hmotnosť produktu | 29,2 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814708960 |

1850 + recenzí








