DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo CV33 oceľový radiátor 450 x 1200 mm
Purmo CV33 oceľový radiátor 450 x 1200 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo CV33 oceľový radiátor 450 x 1200 mm3-7 dní351,04 €285,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pre udržanie rovnakej teploty v celom dome nainštalujte do každej miestnosti oceľový radiátor Purmo CV33. Toto zariadenie je vyrobené z ocele. Na požadovanú teplotu nebudete musieť dlho čakať, pretože radiátor sa zahreje extrémne rýchlo. Radiátor je vyrobený v Poľsku. Poskytujeme naň desaťročnú záruku.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV33 450 x 1200 mm je produkt, ktorý vám bude spoľahlivo slúžiť dlhé roky. Je tesný, účinný a nemá tendenciu často unikať vzduch. Je vyrobený z ocele, vďaka čomu je veľmi odolný. Oceľový radiátor Purmo nie je náchylný na mechanické poškodenie a je odolný aj voči vlhkosti. To znamená, že nebude korodovať. Pripojenie radiátora je veľmi univerzálne. Využijete ho v spálni, pracovni, ale aj v kuchyni či kúpeľni. Zariadenie môžete jednoducho namontovať na podlahu alebo stenu. Inštalácia pre vás nebude náročná. Vyrobený v bielej farbe, ľahko zapadne do Vášho interiéru.Na radiátor poskytujeme desaťročnú záruku.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2243 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2243 W |
| Hmotnosť produktu | 44,88 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814709103 |

1850 + recenzí








