DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo CV33 oceľový radiátor 450 x 2000 mm
Purmo CV33 oceľový radiátor 450 x 2000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo CV33 oceľový radiátor 450 x 2000 mm3-7 dní558,72 €454,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo CV33 je zariadenie, ktoré poslúži na vytvorenie optimálnych vykurovacích podmienok vo vašej domácnosti. Natretý na bielo, určite sa bude hodiť do každého aranžmánu. Výrobok sa vyznačuje vysokou odolnosťou - je to spôsobené použitím vysoko kvalitnej ocele pri výrobe. Radiátor je možné po použití recyklovať.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV33 450 x 2000 mm sa vyznačuje dlhou životnosťou. Je vyrobený z kvalitných materiálov, takže vám bude slúžiť roky. Radiátor sa rýchlo nahreje, takže požadovanú teplotu v miestnosti dosiahnete za krátky čas. Oceľový radiátor Purmo má univerzálny typ pripojenia. Môžete ho namontovať zospodu aj zboku. Radiátor môžete úspešne umiestniť nielen na podlahu, ale aj na stenu. Tento radiátor je vyhotovený v univerzálnej bielej farbe. Hodí sa do moderných aj tradičných interiérov. V ponuke sú radiátory aj v iných rozmeroch. Nájdite ten, ktorý sa bude perfektne hodiť do vašej izby. Radiátor je možné po použití recyklovať.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3738 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 2000 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 3738 W |
| Hmotnosť produktu | 74,8 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814709158 |

1850 + recenzí








