DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Purmo V11 oceľový radiátor 600 x 1000 mm
Purmo V11 oceľový radiátor 600 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V11 oceľový radiátor 600 x 1000 mm3-7 dní172,47 €140,22 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chcete svojej domácnosti zabezpečiť komfort počas vykurovacej sezóny? Vyberte si oceľový radiátor Purmo. Vďaka svojej funkčnosti a estetickému vzhľadu bude skvele fungovať v každej miestnosti. Je vyrobený z vysoko kvalitných komponentov, čo sa premieta do jeho odolnosti. Na poľský výrobok sa vzťahuje desaťročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo V11 600 x 1000 mm je ideálny na vykurovanie miestností. Môžete ho nainštalovať doma, v kancelárii alebo na verejnom mieste. Rovnomerne rozvádza teplo, čo zaručuje správnu teplotu v každom kúte interiéru. Pevné materiály ho robia odolným a odolným voči mechanickému poškodeniu. Ani po dlhšom používaní na ňom neuvidíte žiadne škrabance ani škrabance. Oceľový radiátor Purmo má univerzálny biely odtieň, takže ho ľahko zladíte do vášho interiéru. Povrch sa ľahko udržuje v čistote. Vďaka tomu bude prvok dlho pôsobiť esteticky. Prezrite si náš sortiment a vyberte si ďalšie prvky vykurovacieho systému.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1018 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 60 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1018 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 19,83 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814705853 |

1850 + recenzí








