DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo V11 oceľový radiátor 600 x 1200 mm
Purmo V11 oceľový radiátor 600 x 1200 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V11 oceľový radiátor 600 x 1200 mm3-7 dní180,09 €146,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vhodné vykurovacie zariadenia vám umožnia plne využívať sieť ústredného kúrenia. Pre malé miestnosti najlepšie poslúži oceľový radiátor Purmo V11. Zariadenie je úzke a bez problémov ho zmestíte do každej miestnosti. Spodné pripojenie umožňuje jednoduchú inštaláciu radiátora aj do existujúcej siete.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte úzke radiátory na parapety? Nechcete veľmi široké zariadenia? Možno budete potrebovať oceľový radiátor Purmo V11 600 x 1200 mm. Toto zariadenie je široké šesť centimetrov. Úzky dizajn sa zmestí nielen pod parapet. Môžete ho zavesiť na stenu kdekoľvek. Bude tesne priliehať k zemi, čo vám ušetrí miesto. Oceľový radiátor Purmo V11 je vyrobený z platní z nízkouhlíkovej ocele. Profilované dosky ľahko uvoľňujú teplo. Vďaka tomu dokáže radiátor rýchlo vyhriať aj malú miestnosť. Bude dobre fungovať okolo postele v spálni. Môžete ho umiestniť aj do malej kancelárie. Ak hľadáte výkonnejšie zariadenia, pozrite si produkty radu Ventil Compact v Castorama.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1222 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 60 mm |
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1222 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 23,08 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814705877 |

1850 + recenzí








