DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Purmo V11 oceľový radiátor 600 x 400 mm
Purmo V11 oceľový radiátor 600 x 400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V11 oceľový radiátor 600 x 400 mm3-7 dní133,40 €108,46 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo V11 bol vyrobený v Poľsku. Tento výrobok je určený na vykurovanie obytných, kancelárskych a úžitkových miestností. Recyklovateľné. Na jeho výrobu bola použitá nízkouhlíková oceľ valcovaná za studena, čo sa premieta do účinnosti a životnosti produktu. Radiátor je dostupný v sade s potrebným inštalačným príslušenstvom.
Vlastnosti a výhody
Udržiavanie optimálnej teploty vo vnútri podporuje pohodlie jej užívateľov a zabraňuje hromadeniu vlhkosti a tvorbe plesní. Oceľový radiátor Purmo V11 600 x 400 mm vám umožní vykúriť malú miestnosť s dobrou tepelnou izoláciou. Je vhodný do komerčných aj bytových interiérov. Vyznačuje sa vysokou technickou kvalitou, ktorá vyplýva z použitia za studena valcovaných plechov z nízkouhlíkovej ocele na výrobu. Vyhrievacie platne sú navyše profilované, čo zlepšuje účinnosť zariadenia. Oceľový radiátor Purmo V11 je dostupný v bielej farbe, ktorá sa hodí k väčšine interiérových dizajnov. Sada obsahuje všetky prvky pre jej montáž a prevádzku. Pozrite si aj iné modely radiátorov dostupné v ponuke.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 407 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 60 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 400 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 407 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 8,5 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814705792 |

1850 + recenzí








