DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Purmo V11 oceľový radiátor 600 x 600 mm
Purmo V11 oceľový radiátor 600 x 600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V11 oceľový radiátor 600 x 600 mm3-7 dní139,18 €113,15 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo V11 je produkt určený na vykurovanie malých miestností. Bude dobre fungovať v obytných, kancelárskych a úžitkových priestoroch. Je dostupný v bielej farbe. Bol vyrobený v Poľsku z nízkouhlíkovej ocele, čo sa premieta do kvalitnej prevádzky. Radiátor je dodávaný s potrebným príslušenstvom.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte efektívny spôsob vykurovania malej miestnosti? Alebo možno chcete nainštalovať ďalší radiátor do akéhokoľvek interiéru? V takejto situácii bude dobrou voľbou oceľový radiátor Purmo V11 600 x 600 mm. Produkt je dostupný v nezvyčajnom štvorcovom tvare. Je ideálny pre miesta s obmedzeným priestorom, ktoré už boli vyvinuté. Je bielej farby, takže bude dobrou voľbou do obytných aj komerčných interiérov. Oceľový radiátor Purmo V11 sa vyznačuje vysokou technickou kvalitou. Bol vyrobený v Poľsku z nízkouhlíkovej ocele. Má profilované vykurovacie platne. Po použití ho môžete recyklovať, čím šetríte životné prostredie. Sada obsahuje prvky pre montáž a obsluhu radiátora. Skontrolujte aj iné modely zdrojov tepla.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 611 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 60 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 611 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 12 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814705815 |

1850 + recenzí








