DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo V22 oceľový radiátor 200 x 1000 mm
Purmo V22 oceľový radiátor 200 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V22 oceľový radiátor 200 x 1000 mm3-7 dní190,65 €155 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak chcete zmeniť kúrenie v byte, vyberte si oceľový radiátor Purmo. Univerzálny produkt, ktorý bude fungovať v každej miestnosti. Nainštalujte ho do spálne, obývačky alebo kuchyne a vychutnajte si rovnomerne vykúrený interiér. Vďaka kvalitným materiálom si môžete byť istí, že výrobok bude dlho bezchybne fungovať.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo V22 200 x 1000 mm je dokonalým riešením pre každého, kto si potrpí na teplo domova v chladných dňoch. Univerzálny prípravok vám zaistí správnu teplotu aj počas tej najtuhšej zimy. Je to veľmi efektívne. Vďaka výkonu 689 W sa skvele hodí do spálne alebo obývačky. Ľahko ho namontujete na stenu - vďaka univerzálnemu spodnému pripojeniu. Oceľový radiátor Purmo je vybavený vykurovacími doskami a konvekčnými prvkami. Vďaka tomu si môžete byť istí, že teplo bude rovnomerne rozložené po celej miestnosti. Na výrobu bola použitá kvalitná nízkouhlíková oceľ. Vďaka tomu je radiátor extrémne odolný a recyklovateľný. Ak hľadáte iné produkty ústredného kúrenia, pozrite si našu ponuku.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 689 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 200 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 689 W |
| Hmotnosť produktu | 13,36 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 6418569225576 |

1850 + recenzí








