DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo V22 oceľový radiátor 200 x 1600 mm
Purmo V22 oceľový radiátor 200 x 1600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V22 oceľový radiátor 200 x 1600 mm3-7 dní251,37 €204,37 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Správne vykurovanie miestností vyžaduje dobre zvolené vykurovacie zariadenia. Ak hľadáte produkt so spodným pripojením, môže sa vám hodiť oceľový radiátor Purmo V22. Zariadenie môžete pripojiť k existujúcej sieti alebo ho použiť na vytvorenie novej. Vysoká kvalita a odolnosť vám umožní bezproblémové používanie po mnoho rokov.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo V22 200 x 1600 mm je malé vykurovacie zariadenie. Je desať centimetrov hlboká a dvadsať vysoká. To vám umožní umiestniť ich kdekoľvek vo vašej domácnosti. Radiátor môžete namontovať tesne pod parapet alebo blízko podlahy. Oceľový radiátor Purmo V22 má nízky vykurovací výkon. Je vhodný na vykurovanie miestností, ktoré nevyžadujú vysoké teploty. Môžete ho umiestniť do garáže alebo pivnice. Dá sa použiť aj ako prídavné kúrenie. Radiátor môžete nainštalovať vo vodorovnej polohe. Je vyrobený z kvalitnej ocele. Profilované platne rýchlo uvoľňujú teplo do okolia. Ak hľadáte väčšie radiátory, pozrite si ponuku Castorama. U nás nájdete zariadenia zo série Ventil Compact s vyšším výkonom.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1102 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 1600 mm |
| Výška produktu | 200 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1102 W |
| Hmotnosť produktu | 21,2 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 6418569224982 |

1850 + recenzí








