DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo V22 oceľový radiátor 200 x 800 mm
Purmo V22 oceľový radiátor 200 x 800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V22 oceľový radiátor 200 x 800 mm3-7 dní166,89 €135,68 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ponúkaný oceľový radiátor Purmo V22 sa vyznačuje nezvyčajnými rozmermi - preto je možné ho použiť v malých priestoroch pod parapety. Je vyrobený z odolnej nízkouhlíkovej ocele. Má profilované výhrevné platne a konvekčné prvky - to ovplyvňuje jeho účinnosť. V budúcnosti ho môžete recyklovať.
Vlastnosti a výhody
Máte veľké okná, pod ktorými je veľmi málo miesta na radiátor? Vďaka neobvyklým dizajnovým riešeniam v tomto produktovom sektore ľahko nájdete model, ktorý je pre vás ten pravý. Oceľový radiátor Purmo V22 200 x 800 mm je malý, takže ho bez problémov umiestnite aj na takéto nezvyčajné miesto. Jeho výkon je však vzhľadom na jeho veľkosť obmedzený, preto sa hodí skôr do menších miestností. Na efektívne vykurovanie veľkých miestností budete potrebovať niekoľko radiátorov tejto veľkosti. Výrobok je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele valcovanej za studena. Oceľový radiátor Purmo je odolný voči mechanickému poškodeniu. Svoju silu získal vďaka správnemu profilovaniu vykurovacích platní a konvekčných prvkov.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 579 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 800 mm |
| Výška produktu | 200 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 579 W |
| Hmotnosť produktu | 10,86 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 6418569225552 |

1850 + recenzí








