DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Purmo V22 oceľový radiátor 450 x 1000 mm
Purmo V22 oceľový radiátor 450 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V22 oceľový radiátor 450 x 1000 mm3-7 dní244,54 €198,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ste v procese výstavby alebo rekonštrukcie vášho domu? Chcete zvýšiť efektivitu vášho ústredného kúrenia? Postarajte sa o dostatočné vykurovanie a vyberte si oceľový radiátor Purmo. Tento účinný produkt vám zaistí optimálnu teplotu aj v chladných dňoch. Vďaka konštrukcii z najkvalitnejšej ocele máte záruku, že bude fungovať dlho a bez porúch.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo V22 450 x 1000 mm je špičkový produkt, ktorý zahreje vaše štyri steny. Vďaka vysokej účinnosti a výkonu 1347 W rovnomerne vykúri miestnosť. Na jeho výrobu boli použité kvalitné komponenty. Bezporuchovú prevádzku zabezpečuje nízkouhlíková valcovaná oceľ, ktorá je po mnohých rokoch prevádzky recyklovateľná. Na oceľový radiátor Purmo sa vzťahuje desaťročná záruka. Vďaka tomu si môžete byť istí, že váš dom bude rovnomerne vykurovaný po veľmi dlhú dobu. Výrobok je vyrobený v bielej farbe, takže bude vyzerať dobre v každom interiéri. Ak hľadáte iné radiátory, pozrite si ďalšie radiátory Purmo v našej ponuke..
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1347 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1347 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 26,29 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707727 |

1850 + recenzí








