DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo V22 oceľový radiátor 450 x 1800 mm
Purmo V22 oceľový radiátor 450 x 1800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V22 oceľový radiátor 450 x 1800 mm3-7 dní358,83 €291,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo s výkonom 2425 W je spoľahlivou cestou k optimálnej teplote v miestnosti. Vyznačuje sa vysokou kvalitou a odolnosťou voči náhlym tlakovým rázom vo vnútri systému. Zátky, odvzdušňovací ventil a montážny systém sú už zahrnuté. Prvok bol vyrobený v Poľsku a vzťahuje sa naň 10-ročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Oceľový panelový radiátor Purmo V22 450 x 1800 mm Vám umožní efektívne vykurovať miestnosť. Rýchlo reaguje na kontrolu teploty. Klasická farba a forma nepútajú pozornosť, preto budú dobre pôsobiť vo všetkých aranžmánoch. Inštalácia radiátora pre vás nebude žiadny problém - môžete ho zavesiť pomocou úchytov, ktoré sú súčasťou sady, alebo umiestniť na špeciálny stojan. K inštalácii sa môžete pripojiť cez spodné spojovacie otvory. Oceľový radiátor Purmo je vyrobený z kvalitnej nízkouhlíkovej ocele, ktorá zaisťuje odolnosť a odolnosť. Sada obsahuje aj zodpovedajúce zátky a odvzdušňovač. Široká škála typov, veľkostí a parametrov vám umožní vybrať si dokonalý model pre vašu izbu.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2425 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 1800 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2425 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 44,71 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707789 |

1850 + recenzí








