DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Purmo V22 oceľový radiátor 450 x 600 mm
Purmo V22 oceľový radiátor 450 x 600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V22 oceľový radiátor 450 x 600 mm3-7 dní175,24 €142,47 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo V22 je produkt prispôsobený potrebám ľudí, ktorí hľadajú vykurovací systém do malých miestností. Radiátor sa vyznačuje vysokou technickou kvalitou, ktorú zaručujú profilované vykurovacie platne z nízkouhlíkovej ocele. Produkt je dostupný v bielej farbe. Sada obsahuje dodatočné montážne príslušenstvo.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte riešenie na vykurovanie malej miestnosti, môže byť dobrou voľbou oceľový radiátor Purmo V22 450 x 600 mm. Tento výrobok má neštandardné rozmery, vďaka čomu sa hodí aj na miesta s obmedzeným priestorom. Bol vyrobený v Poľsku z nízkouhlíkovej ocele. Má profilované výhrevné platne, čo ovplyvňuje jeho účinnosť. Pri výrobe zariadení bola zachovaná vysoká technická kvalita. Oceľový radiátor Purmo V22 je dostupný v bielej farbe, ktorá sa hodí do bytových aj komerčných interiérov. Po skončení používania ho môžete recyklovať, čím šetríte životné prostredie. Môžete ho jednoducho namontovať a ovládať vďaka prvkom, ktoré sú súčasťou súpravy. Pozrite si aj iné modely dostupných radiátorov.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 808 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 808 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 16,86 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707680 |

1850 + recenzí








