DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo V22 oceľový radiátor 450 x 800 mm
Purmo V22 oceľový radiátor 450 x 800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V22 oceľový radiátor 450 x 800 mm3-7 dní193,29 €157,15 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo V22 je dokonalým riešením pre malé a stredne veľké miestnosti. Môže byť inštalovaný v komerčných a bytových interiéroch. Funguje efektívne a efektívne vďaka vysokej technickej kvalite a profilovaným vykurovacím platniam. Je vyrobený z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena. Je dostupný v bielej farbe.
Vlastnosti a výhody
Vykurovanie miestnosti s neštandardným usporiadaním stien môže spôsobiť veľa problémov. Ak máte voľný priestor s nízkou výškou a značnou dĺžkou, vyberte si oceľový radiátor Purmo V22 450 x 800 mm. Toto zariadenie je prispôsobené špecifickým potrebám súvisiacim s miestom inštalácie a zároveň efektívne vykuruje malé a stredne veľké miestnosti. Bol vyrobený v Poľsku z plechu valcovaného za studena, pripraveného z nízkouhlíkovej ocele. To v kombinácii s profilovanými vykurovacími doskami zaručuje efektivitu práce. Oceľový radiátor Purmo V22 je dostupný v bielej farbe, ktorá sa hodí k väčšine interiérových dizajnov. Spolu s ním dostanete kompletnú sadu príslušenstva na inštaláciu a obsluhu. Pozrite si aj iné modely radiátorov dostupné v ponuke.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1078 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 800 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1078 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 21 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707703 |

1850 + recenzí








