DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Purmo V22 oceľový radiátor 500 x 1800 mm
Purmo V22 oceľový radiátor 500 x 1800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V22 oceľový radiátor 500 x 1800 mm3-7 dní390,40 €317,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo je odolným prvkom vykurovacej inštalácie. Je vyrobený z ocele, vďaka čomu je recyklovateľný. Profilované výhrevné dosky a konvekčné prvky zaisťujú vhodnú vnútornú teplotu. Na prvok vyrobený v Poľsku sa vzťahuje 10-ročná záruka. V ponuke sú modely v mnohých veľkostiach a s rôznym výkonom.
Vlastnosti a výhody
Uistite sa, že prvky vašej vykurovacej inštalácie sú najvyššej kvality. Oceľový radiátor Purmo V22 500 x 1800 mm je spoľahlivý spôsob, ako zabezpečiť príjemnú teplotu vo vnútri. Je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele valcovanej za studena, ktorá mu dodáva vysokú tvrdosť a odolnosť proti nárazu. Relatívne nízka kapacita spôsobuje, že radiátor rýchlo reaguje na signály z regulátora. Vďaka tomu si môžete teplotu ľubovoľne prispôsobiť svojim potrebám. Toto riešenie je navyše veľmi ekonomické. Oceľový radiátor Purmo je vybavený spodnými pripojovacími otvormi. Môžete ho jednoducho nainštalovať pomocou montážnych konzol, ktoré sú súčasťou súpravy. Pre vaše pohodlie súprava obsahuje zátky a odvzdušňovač. Produkt je dostupný v mnohých veľkostiach.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2646 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1800 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2646 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 50 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814714411 |

1850 + recenzí








