DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo V22 oceľový radiátor 500 x 2000 mm
Purmo V22 oceľový radiátor 500 x 2000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V22 oceľový radiátor 500 x 2000 mm3-7 dní415,94 €338,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo skvele doplní vašu vykurovaciu inštaláciu. Je vyrobený z kvalitnej ocele, takže ho po určitom čase používania môžete recyklovať. Dokonale zapadne do všetkých aranžmánov. Pre vaše pohodlie sú držiaky, zástrčky a vetracie otvory už súčasťou súpravy. Na výrobok sa vzťahuje 10-ročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte radiátor pre vašu vykurovaciu inštaláciu, vyberte si osvedčené produkty. Oceľový radiátor Purmo V22 500 x 2000 mm je veľmi obľúbený vďaka skvelému pomeru ceny a kvality. Je vyrobený z pevnej ocele valcovanej za studena, vďaka čomu je vysoko odolný voči tlaku - vydrží až 10 barov. Po skončení životnosti ho môžete recyklovať. Pripojovacie otvory sú umiestnené v spodnej časti radiátora. Priložené stabilné držiaky umožňujú rýchlu montáž na stenu. V prípade potreby ho môžete umiestniť aj na špeciálny stojan. Naša ponuka obsahuje modely s inými rozmermi. Na oceľový radiátor Purmo sa vzťahuje 10-ročná záruka. Výberom poľských produktov podporujete miestne podnikanie.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2940 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 2000 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2940 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 40,57 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814714428 |

1850 + recenzí








