DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo V22 oceľový radiátor 500 x 400 mm
Purmo V22 oceľový radiátor 500 x 400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V22 oceľový radiátor 500 x 400 mm3-7 dní164,25 €133,54 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo V22 je produkt, ktorý úspešne namontujete do malej obývačky alebo kancelárie. Bol vyrobený v Poľsku, vybavený profilovanými vykurovacími doskami z kvalitnej, za studena tvarovanej nízkouhlíkovej ocele. Sada radiátorov obsahuje všetko potrebné doplnkové príslušenstvo.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte radiátor vhodný do malého priestoru? Chcete dodatočne vykurovať miestnosť, ktorá už má väčšinu stien? V tomto prípade dobre poslúži oceľový radiátor Purmo V22 500 x 400 mm. Pre svoje malé rozmery bude ideálny do miestností, kde nie je veľa voľného miesta. Dobre poslúži v úžitkových aj obytných priestoroch. Má profilované vykurovacie platne a bol vyrobený s najlepšími technickými parametrami. Oceľový radiátor Purmo V22 bol vyrobený v Poľsku z plechu valcovaného za studena, nízkouhlíkovej ocele. To sa premieta do jeho výhod z hľadiska použitia. Montáž aj obsluhu tohto bieleho radiátora zvládnete rýchlo vykonať a zvládnuť vďaka prvkom, ktoré sú súčasťou súpravy. Pozrite si aj iné dostupné typy radiátorov.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 588 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 400 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 588 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 13 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814714299 |

1850 + recenzí








