DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo V22 oceľový radiátor 600 x 1200 mm
Purmo V22 oceľový radiátor 600 x 1200 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V22 oceľový radiátor 600 x 1200 mm3-7 dní206,49 €167,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor je ideálny na vykurovanie rôznych miestností vo vašej domácnosti. Konštrukcia je vyrobená z ocele, ktorá veľmi dobre vydáva teplo, čo ovplyvňuje efektívnu prevádzku zariadenia. Biely model dokonale zapadne do dekorácie každej miestnosti bez toho, aby narušil štýl aranžmánu. Preto ho môžete nainštalovať takmer do každej miestnosti.
Vlastnosti a výhody
Oddych v chladnom byte nie je príjemný a môže prispieť aj k zdravotným problémom. Stojí za to postarať sa o správne vykurovanie miestností, najmä v jesennej a zimnej sezóne. Nevyhnutným prvkom, ktorý vám pomôže rýchlo vykúriť miestnosti, je radiátor. Model vyrobený z ocele sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti deformácii. Zariadenie je v bielej farbe, takže ho môžete nainštalovať do svetlého interiéru. Výrobok umožňuje rovnomerné rozloženie tepla a zaisťuje príjemnú teplotu v miestnosti. Je vybavená profilovanými vykurovacími doskami a konvekčnými prvkami. Rozsiahla ponuka našej predajne zahŕňa aj ďalšie vykurovacie zariadenia v rôznych veľkostiach. Pozrite si to teraz!
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Radiátor vyrobený v Poľsku
- Výkon (75/65/20°C): 2051 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2051 W |
| Hmotnosť produktu | 39,48 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707918 |

1850 + recenzí








