DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo V22 oceľový radiátor 600 x 1400 mm
Purmo V22 oceľový radiátor 600 x 1400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V22 oceľový radiátor 600 x 1400 mm3-7 dní267,97 €217,86 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Radiátor dokonale vykúri každú miestnosť vo vašom dome či byte. Model je vyrobený z pevnej ocele a je odolný voči korózii. Zariadenie sa vyznačuje univerzálnou bielou farbou, takže sa bude skvele hodiť do každého aranžmánu. Umožňuje rovnomerné rozloženie tepla v miestnostiach.
Vlastnosti a výhody
V jesennej a zimnej sezóne sa oplatí zabezpečiť dostatočné vykurovanie ako doma, tak aj v obchodných priestoroch. Pomocou oceľového radiátora môžete úspešne distribuovať teplo v každej miestnosti. Biely model dokonale zapadne do dekorácie mnohých interiérov bez ohľadu na zvolený štýl aranžovania. Zariadenie je vyrobené z odolného materiálu, odolného voči mechanickému poškodeniu, ktorým je oceľ. Dizajn má tiež vynikajúce tepelnovodivé vlastnosti, takže radiátor pracuje efektívne a zaisťuje príjemnú teplotu vo vnútri miestností. V našej ponuke nájdete aj ďalšie modely vykurovacích zariadení, ktoré určite splnia vaše požiadavky. Skontrolujte!
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Radiátor vyrobený v Poľsku
- Výkon (75/65/20°C): 2393 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 1400 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2393 W |
| Hmotnosť produktu | 46,06 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707932 |

1850 + recenzí








