DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo V22 oceľový radiátor 600 x 400 mm
Purmo V22 oceľový radiátor 600 x 400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V22 oceľový radiátor 600 x 400 mm3-7 dní153,69 €124,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Radiátor Purmo je zariadenie, ktoré vydáva teplo do miestnosti. Je dôležitým prvkom celej inštalácie ústredného kúrenia. Pevná konštrukcia, precízne spracovanie a rôzne možnosti pripojenia robia radiátor ideálnym do vášho domáceho priestoru. Jednoducho ho nainštalujete na zvolené miesto a zladíte s ostatnými časťami kovania.
Vlastnosti a výhody
Jednou z najdôležitejších inštalácií v budove je ústredné kúrenie. Zariadenie, ktoré efektívne vydáva teplo do miestnosti je OHRIEVAČ PURMO V22 600X400. Môžete ho pripojiť až v troch konfiguráciách. V závislosti od vašich požiadaviek vyberte spodné pripojenie, medziľahlé bočné pripojenie alebo medziľahlé krížové pripojenie. Zariadenie môžete jednoducho umiestniť na stenu v závesnej alebo stojacej polohe. Druhá možnosť vyžaduje iba použitie ďalších stojanov, ktoré zabezpečia stabilitu. Radiátor Purmo sa vyznačuje aj pevnou a estetickou konštrukciou. Bočné kryty, profilované vykurovacie platne a konvekčné prvky poskytujú dlhodobú záruku kvality. Vyberte si obľúbené a bezchybné zariadenie Purmo, ktoré splní vaše najvyššie očakávania.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 684 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 400 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 684 W |
| Hmotnosť produktu | 15,36 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707833 |

1850 + recenzí








