DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo V33 oceľový radiátor 300 x 600 mm
Purmo V33 oceľový radiátor 300 x 600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V33 oceľový radiátor 300 x 600 mm3-7 dní232,89 €189,34 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo V33 je produkt určený na vykurovanie malých miestností. Je vhodný aj ako doplnkový zdroj tepla umiestnený v už rozvinutom interiéri. Bol vyrobený v Poľsku z nízkouhlíkových oceľových plechov valcovaných za studena. Recyklovateľné. Je dostupný v bielej farbe.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte malý zdroj tepla s vysokým výkonom? V takejto situácii bude pre vás dobrou voľbou oceľový radiátor Purmo V33 300 x 600 mm. Tento výrobok je vyrobený z plechu valcovaného za studena z nízkouhlíkovej ocele. Profilované prvky radiátora dokonale rozvádzajú teplo po celom interiéri, zaisťujú komfortné tepelné podmienky a zabraňujú hromadeniu vlhkosti. Oceľový radiátor Purmo V33 bol vyrobený v Poľsku - jeho výberom podporíte miestnu firmu. Po určitom čase používania ho môžete recyklovať. Je dostupný v univerzálnej bielej farbe, ktorá sa hodí ku všetkému. Sada obsahuje potrebné montážne prvky. Výrobok je vhodný na inštaláciu v nízkych, ale dlhých priestoroch. Skontrolujte aj iné modely radiátorov.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 808 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 808 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 16,06 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814708878 |

1850 + recenzí








