DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo V33 oceľový radiátor 500 x 600 mm
Purmo V33 oceľový radiátor 500 x 600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V33 oceľový radiátor 500 x 600 mm3-7 dní251,37 €204,37 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Obdĺžnikový oceľový radiátor Purmo V33 je ideálny pre malé miestnosti. Pretože je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele valcovanej za studena, je odolný a efektívny. Má profilované konvekčné prvky a vykurovacie platne. Sada obsahuje montážny systém, ako aj zátky a odvzdušňovač potrebný pre správnu funkciu radiátora.
Vlastnosti a výhody
Ponúkaný oceľový radiátor Purmo V33 500 x 600 mm sa výborne hodí do malých a stredne veľkých miestností. Pretože je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele valcovanej za studena, vyznačuje sa vysokou pevnosťou a účinnosťou. To posledné ovplyvňuje aj to, že radiátor má profilované vykurovacie platne a konvekčné prvky. Sada obsahuje nielen univerzálny montážny systém, ale aj zátky a odvzdušňovač potrebný pre správnu funkciu. Oceľový radiátor Purmo V33 500 x 600 mm je dostupný v univerzálnej bielej farbe. Dôležité je, že po použití ho budete môcť recyklovať. Pred kúpou si skontrolujte ostatné radiátory dostupné v našej širokej ponuke.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1221 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1221 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 26,34 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814714657 |

1850 + recenzí








