DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo V33 oceľový radiátor 500 x 800 mm
Purmo V33 oceľový radiátor 500 x 800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V33 oceľový radiátor 500 x 800 mm3-7 dní280,95 €228,41 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo je produkt, ktorý vydáva teplo do miestnosti. Preto je neoddeliteľnou súčasťou inštalácie ústredného kúrenia. Bol vyrobený s dôrazom na najmenší detail, čo zaručuje vysokú kvalitu a odolnosť prvku. Na výrobu bol použitý plech z nízkouhlíkovej ocele valcovaný za studena. Prezrite si našu ponuku a objavte ďalšie varianty radiátorov série Ventil Compact.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo V33 500 x 800 mm bude užitočný pri inštalácii ústredného kúrenia vo vašej domácnosti. Výrobok sa vyznačuje najvyššou technickou kvalitou. Je určený na inštaláciu v horizontálnej orientácii so spodným pripojením. Oceľový radiátor Purmo je vybavený profilovanými vykurovacími doskami a konvekčnými prvkami. Ďalšou výhodou je možnosť jeho recyklácie. Na výrobu prvku bola použitá nízkouhlíková oceľ valcovaná za studena. Maximálna teplota je 110 °C. Ide o produkt vyrobený v Poľsku. Sada okrem samotného radiátora obsahuje montážny systém, odvzdušňovač a zátky. Vďaka tomu nemusíte tráviť ďalší čas hľadaním montážnych prvkov.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1628 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 800 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1628 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 34,28 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814714671 |

1850 + recenzí








