DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo V33 oceľový radiátor 900 x 1400 mm
Purmo V33 oceľový radiátor 900 x 1400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V33 oceľový radiátor 900 x 1400 mm3-7 dní597,66 €485,90 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo V33 je zariadenie určené pre dokončovacie miestnosti. Možno ho budete potrebovať pri práci na výstavbe vykurovacej siete v budove. Na výrobu zariadenia boli použité vysokokvalitné oceľové plechy, ktoré boli valcované. Vďaka špeciálnemu dizajnu radiátora sa vzduch v miestnosti rýchlo ohreje.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte efektívne vykurovacie produkty? Budujete sieť vo veľkej miestnosti alebo technickej miestnosti? Užitočný môže byť oceľový radiátor Purmo V33 900 x 1400 mm. Výrobok má veľké rozmery a veľkú kapacitu. Má tiež obrovský vykurovací výkon. Vďaka tomu rýchlo vykúri aj veľkú miestnosť. Oceľový chladič Purmo V33 váži vyše sto kilogramov. Mal by byť namontovaný na stenu v horizontálnej orientácii. Preto pri práci dbajte na to, aby ste použili pevné upevňovacie prvky. Môžete použiť rukoväte a príslušenstvo, ktoré sú súčasťou súpravy. V prípade potreby môžete štruktúru posilniť pomocou podpier. Na Castorame nájdete aj ďalšie produkty zo série Ventil Compact. Nájdete tu aj príslušenstvo na vytváranie spojov.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 4564 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1400 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 4564 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 104,64 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814709462 |

1850 + recenzí








