DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo V33 oceľový radiátor 900 x 1600 mm
Purmo V33 oceľový radiátor 900 x 1600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo V33 oceľový radiátor 900 x 1600 mm3-7 dní649,58 €528,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo predstavuje rýchly spôsob, ako správne vykúriť miestnosť. Je vyrobený z odolnej nízkouhlíkovej ocele, vďaka čomu je vysoko odolný voči tlakovým rázom a mechanickému poškodeniu. Pripojovacie otvory sú umiestnené v spodnej časti radiátora. Upevňovacie prvky, zátky a odvzdušňovač sú súčasťou súpravy. Ďalšou výhodou je desaťročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Systém ústredného kúrenia by vám mal zabezpečiť nielen príjemnú teplotu, ale predovšetkým to urobiť efektívne. Umožní vám to oceľový radiátor Purmo V33 900 x 1600 mm. Vďaka nízkej kapacite rýchlo reaguje na signály z regulátora a v miestnosti tak dokážete rýchlo vytvoriť ideálne podmienky pre prácu či relax. Spojovacie otvory umožňujú spodné pripojenie. Sada obsahuje oceľový radiátor Purmo a prvky potrebné pre rýchlu inštaláciu - spojovacie prvky, zátky a odvzdušňovač. Profilované biele vykurovacie platne sa hodia ku všetkým aranžmánom. Na výrobok sa vzťahuje 10-ročná záruka. Hľadáte iné veľkosti? V našom obchode nájdete modely rôznych veľkostí.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 5216 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1600 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 5216 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 119,09 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814709479 |

1850 + recenzí








