DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Kúpeľňové radiátory
- Rafa kúpeľňový radiátor 610 x 530 mm biely
Rafa kúpeľňový radiátor 610 x 530 mm biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rafa kúpeľňový radiátor 610 x 530 mm biely3-7 dní68,24 €55,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kúpeľňový radiátor nájde uplatnenie v každej domácnosti, pretože umožňuje optimálne vykúrenie kúpeľne a zaisťuje pohodlné používanie. Dokonale zapadne do každého moderného interiéru, pretože je funkčným a vizuálne atraktívnym zariadením. Výrobná technológia využívajúca oceľ zaručuje pevnosť a odolnosť výrobku a elegantná povrchová úprava dodá interiéru jedinečný charakter
Vlastnosti a výhody
Univerzálny kúpeľňový radiátor osloví každého, kto ocení estetiku a účelnosť použitých riešení. Toto funkčné zariadenie optimálne vykúri interiér a dodá mu teplý, útulný charakter. Skvele sa hodí aj ako praktický sušiak uterákov a je atraktívnym prvkom vybavenia vašej kúpeľne. Jedinečný dizajn vyrobený z vysoko kvalitnej ocele zaisťuje rovnomerné vyžarovanie tepla a umožňuje rýchle zahriatie prístroja. Malá kapacita potrubí vám zároveň umožní ušetriť elektrickú energiu, čím sa znížia vaše účty za kúrenie. Vďaka špeciálnemu náteru je výrobok chránený proti korózii a jeho povrchová úprava v univerzálnej bielej farbe dokonale ladí s väčšinou interiérových dizajnov.
- Umožňuje jednoduché zavesenie textílií vďaka ohnutej trubici
- Univerzálne pripojenie
- Umožňuje použitie elektrického ohrievača
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kúpeľňový radiátor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka (cm) | 15 cm |
| šírka (cm) | 56 cm |
| výška (cm) | 64 cm |
| séria | Reef |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Zahrnuté | odvzdušňovací otvor, montážne konzoly doplnené rozpernými skrutkami |
| Hmotnosť (kg) | 5,9 kg |
| Farba | biely |
| Materiál | Nízko uhlíková oceľ |
| Kód produktu | 5907722055729 |

1850 + recenzí








