DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Redukcie na komíny
- Remienok pre KNSR 130 mm Darco, čierny
Remienok pre KNSR 130 mm Darco, čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Remienok pre KNSR 130 mm Darco, čierny3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Páska je prvkom, ktorý sa používa pri montáži kolien - častí konštrukcie určených na správny odvod spalín. Výrobok zaisťuje dokonalú tesnosť po dlhú dobu, pretože je vyrobený z oceľového plechu odolného voči ohybu a praskaniu. Navrhovaná ponuka zahŕňa rôzne veľkosti náramkov.
Vlastnosti a výhody
Pás je prvkom, ktorý sa používa pri inštalácii kolien, t.j. častí systémov zodpovedných za správne odvádzanie výfukových plynov mimo budov. Vyznačuje sa dlhou životnosťou, pretože je vyrobený z oceľového plechu odolného voči deformácii. Navyše je chránený pred škodlivými účinkami vysokých teplôt, takže ho nebudete musieť často vymieňať. Pásku si môžete pripevniť sami alebo si najať špecialistu, ak ste tento typ práce ešte nikdy nerobili. Je užitočný v domácnostiach aj verejných budovách. V ponuke sú rôzne veľkosti tohto produktu, takže si jeho veľkosť ľahko prispôsobíte podľa svojich predstáv.
- Potiahnuté senotermnou farbou bez zápachu
- Jednoduchá a presná montáž
- Náhradný prvok pre kolená KNSR
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Šírka produktu | 150 mm |
| Výška produktu | 15 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 600 °C |
| Odolnosť proti korózii | Žiadna odolnosť proti korózii |
| Materiál | Oceľ valcovaná za studena |
| Shell | Maľované |
| Kód produktu | 5907587908611 |

1850 + recenzí








