DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Redukcie na komíny
- Remienok pre KNSR 160 mm Darco, čierny
Remienok pre KNSR 160 mm Darco, čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Remienok pre KNSR 160 mm Darco, čierny3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Páska sa inštaluje na správnu inštaláciu kolien v komínových prípojkách - bude užitočná vo väčšine domácností. Konštrukcia vytvorená pomocou neho zostane v perfektnom stave po dlhú dobu, pretože predmet je vyrobený z oceľového plechu odolného voči mechanickému poškodeniu. Ponúkame rôzne veľkosti náramkov.
Vlastnosti a výhody
Páska sa používa pri vytváraní komínových napojení na umožnenie správneho odvodu spalín - je určená na montáž na koleno. Zabezpečuje dokonalú tesnosť celku, čím zabraňuje úniku rozptýlených škodlivín do miestností. Vytvorenú konštrukciu nebudete musieť často renovovať, pretože predmet je vyrobený z oceľového plechu odolného voči ohybu a praskaniu. Vďaka ochrane pred škodlivými účinkami vysokých teplôt zostane vec v perfektnom stave po dlhú dobu. Prvok môžete pripevniť sami alebo s pomocou špecialistu, ak nemáte skúsenosti s takouto prácou. Rozmery náramku si jednoducho prispôsobíte individuálnym požiadavkám, pretože navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne modely.
- Potiahnuté senotermnou farbou bez zápachu
- Jednoduchá a presná montáž
- Náhradný prvok pre kolená KNSR
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Šírka produktu | 180 mm |
| Výška produktu | 15 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 600 °C |
| Odolnosť proti korózii | Žiadna odolnosť proti korózii |
| Materiál | Oceľ valcovaná za studena |
| Shell | Maľované |
| Kód produktu | 5907587908635 |

1850 + recenzí








