DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Redukcie na komíny
- Remienok pre KNSR 180 mm Darco, čierny
Remienok pre KNSR 180 mm Darco, čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Remienok pre KNSR 180 mm Darco, čierny3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Páska sa používa pri montáži kolien v komínových systémoch - bude užitočná vo väčšine budov, pretože zabraňuje úniku spalín do miestností. Vyznačuje sa dlhou životnosťou, pretože je vyrobený z oceľového plechu odolného voči mechanickému poškodeniu. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne veľkosti.
Vlastnosti a výhody
Páska je užitočným prvkom pri montáži kolien do komínových napojení - zaisťuje dokonalú tesnosť celej jednotky a minimalizuje riziko úniku spalín do miestností. Inštaláciu vyrobenú pomocou nej nebudete musieť často renovovať, pretože je vyrobený z oceľového plechu odolného voči mechanickému poškodeniu. Navyše je diel chránený proti zničeniu vplyvom vysokých teplôt, takže celok zostane dlho v perfektnom stave. Pásku môžete nainštalovať sami alebo s pomocou špecialistu - v závislosti od vašich skúseností s týmto typom práce. V navrhovanom sortimente sú aj ďalšie druhy tohto produktu, takže si vyberiete model, ktorý vyhovuje vašim predstavám.
- Potiahnuté senotermnou farbou bez zápachu
- Jednoduchá a presná montáž
- Náhradný prvok pre kolená KNSR
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Šírka produktu | 200 mm |
| Výška produktu | 15 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 600 °C |
| Odolnosť proti korózii | Žiadna odolnosť proti korózii |
| Materiál | Oceľ valcovaná za studena |
| Shell | Maľované |
| Kód produktu | 5907587908642 |

1850 + recenzí








