DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Redukcie na komíny
- Remienok pre KNSR 200 mm Darco, čierny
Remienok pre KNSR 200 mm Darco, čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Remienok pre KNSR 200 mm Darco, čierny3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Svorka sa používa na správnu inštaláciu kolien v komínových prípojkách. Zaručuje vynikajúcu tesnosť, čo je dôležité pri distribúcii výfukových plynov. Vďaka odolnosti voči mechanickému poškodeniu zostane dlho v perfektnom stave. Navrhovaný sortiment zahŕňa modely rôznych veľkostí.
Vlastnosti a výhody
Pás sa používa pri vytváraní komínových systémov - poskytuje vynikajúcu tesnosť na kolená. Zabraňuje úniku škodlivín do miestností, ktoré by mohli nepriaznivo ovplyvniť zdravie obyvateľov. Zaručuje perfektné pracovné výsledky po dlhú dobu, keďže je vyrobený z oceľového plechu, ktorý je odolný voči ohybu a praskaniu. Vďaka ochrane pred zničením vplyvom vysokých teplôt je ideálny na vykurovanie konštrukcií. Môžete si ho nainštalovať sami alebo s pomocou špecialistu, ak nemáte skúsenosti s vykonávaním takýchto úloh. V navrhovanom sortimente sú aj ďalšie typy tohto produktu, takže si môžete úspešne vybrať model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám.
- Potiahnuté senotermnou farbou bez zápachu
- Jednoduchá a presná montáž
- Náhradný prvok pre kolená KNSR
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Šírka produktu | 220 mm |
| Výška produktu | 15 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 600 °C |
| Odolnosť proti korózii | Žiadna odolnosť proti korózii |
| Materiál | Oceľ valcovaná za studena |
| Shell | Maľované |
| Kód produktu | 5907587908659 |

1850 + recenzí








