DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Sifóny a vnútorné odpady
- Lineárne odtoky
- Retro lineárny odtok 60 cm medený
Retro lineárny odtok 60 cm medený
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Retro lineárny odtok 60 cm medený3-7 dní172,17 €139,98 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Retro medený lineárny odtok poslúži na odtok špinavej vody zo sprchovacieho kúta bez vaničky. Skvele sa hodí do retro kúpeľňových aranžmánov. Prvok sa ľahko montuje. Výrobok má rozmery 633 x 90 x 82 mm a má podlhovastý tvar. Je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá zlepšuje estetiku interiéru.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte zariadenie, ktoré udrží vašu sprchovú kabínu bez vaničky čistú? Retro lineárny odtok 60 cm medený bude tou správnou voľbou. Výrobok má predĺžený tvar, ktorý umožňuje efektívne a správne odvádzanie špinavej vody. Tým sa zabráni vytekaniu vody mimo kabínu. Vďaka jednoduchej konštrukcii sa ľahko inštaluje. Prvok je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele v staromedenej farbe. Je ideálny pre moderné súkromné kúpeľne aj verejné miestnosti. Rozmery produktu sú 633 x 90 x 82 mm. Model je vybavený nastaviteľnými nožičkami, čo umožňuje jednoduché prispôsobenie podlahe. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie modely lineárnych vpustí.
- Jednoduchá montáž
- Moderný dizajn
- Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov
- Jednoduchý systém čistenia sifónu od zvyškov nečistôt
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lineárny odtok |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Dĺžka produktu | 633 mm |
| Veľkosť odtoku | 50 mm |
| Šírka produktu | 90 mm |
| Výška produktu | 82 mm |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Cieľová miestnosť | Kúpeľňa |
| Kód produktu | 5908289687125 |

1850 + recenzí








