DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Sifóny a vnútorné odpady
- Lineárne odtoky
- Retro lineárny odtok 80 cm medený
Retro lineárny odtok 80 cm medený
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Retro lineárny odtok 80 cm medený3-7 dní180,09 €146,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Retro medený lineárny odtok bude slúžiť na odtok špinavej vody zo sprchovacích kabínok bez sprchy. Produkt sa ľahko inštaluje. Vyznačuje sa moderným dizajnom. Prvok má rozmery 833 x 90 x 82. Je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Podlhovastý tvar zariadenia dokonale zapadne do moderných i tradičných aranžmánov.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte kúpeľňové vybavenie, ktoré ju udrží v čistote? Nainštalujte do nej medený lineárny odtok Retro 80 cm. Prvok bol navrhnutý tak, aby odvádzal vodu zo sprchovacej kabíny. Jednoduchý dizajn zaisťuje jednoduchú inštaláciu. Výrobok bol vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je odolná voči poškodeniu a korózii. Medený lineárny odtok Retro 80 cm má predĺžený tvar, čo umožňuje jeho inštaláciu po celej dĺžke sprchovej kabíny. Výrobok je starej medenej farby a jeho rozmery sú 833 x 90 x 82 mm. Ľahko sa čistí. Prvok bude fungovať predovšetkým v sprchovacích kabínach typu walk-in. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie modely lineárnych vpustí.
- Jednoduchá montáž
- Moderný dizajn
- Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov
- Jednoduchý systém čistenia sifónu od zvyškov nečistôt
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lineárny odtok |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Dĺžka produktu | 833 mm |
| Veľkosť odtoku | 50 mm |
| Šírka produktu | 90 mm |
| Výška produktu | 82 mm |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Cieľová miestnosť | Kúpeľňa |
| Kód produktu | 5908289687132 |

1850 + recenzí








