DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Redukcie na komíny
- Reverzná redukcia Darco 120/150 mm
Reverzná redukcia Darco 120/150 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Reverzná redukcia Darco 120/150 mm3-7 dní26,33 €21,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Redukcia je prvok používaný pri vytváraní vykurovacích inštalácií - je určená na tesné uloženie komínových prípojok, nakoľko umožňuje napojenie rúr rôznych priemerov. Výrobok je odolný voči škodlivým vplyvom vysokých teplôt typických pre tepelné konštrukcie. Ponúkame rôzne druhy redukcií.
Vlastnosti a výhody
Redukcia je užitočná pri budovaní komínových prípojok, pretože umožňuje tesné spojenie rúrok rôznych priemerov. Celá konštrukcia je navrhnutá tak, aby správne odvádzala výfukové plyny, aby neunikali do miestností, čo by mohlo nepriaznivo ovplyvniť zdravie obyvateľov. Výrobok je odolný proti ohybu a prasknutiu, takže dlhodobo zaručuje dokonalú tesnosť inštalácie. Tiež nie je náchylný na škodlivé účinky vysokých teplôt typických pre vykurovacie konštrukcie. Redukciu využijú ako špecialisti na inštaláciu komínových prípojok, tak aj bežní kutilovia v prípade drobných opravárenských prác. Naša ponuka obsahuje rôzne druhy tohto produktu, takže si jeho rozmery ľahko prispôsobíte svojim požiadavkám.
- Potiahnuté senotermnou farbou bez zápachu
- Zvárané laserom
- Umožňuje zmeniť priemer
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 150 mm |
| Šírka produktu | 150 mm |
| Výška produktu | 175 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 600 °C |
| Odolnosť proti korózii | Žiadna odolnosť proti korózii |
| Materiál | Oceľ valcovaná za studena |
| Shell | Maľované |
| Kód produktu | 5907587908598 |

1850 + recenzí








