DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- Rohová prepážka s vonkajším závitom 1/2'' 2 ks.
Rohová prepážka s vonkajším závitom 1/2'' 2 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rohová prepážka s vonkajším závitom 1/2'' 2 ks.3-7 dní3,94 €3,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rohový rozdeľovač s vonkajším závitom je funkčný doplnok, ktorý vám umožní zavlažovať veľkú záhradu. Vďaka tomuto prvku sa voda dostane do každého zákutia, čo pomôže rastlinám rásť a tráva zostane zelená. Výrobok je vyrobený z odolného materiálu a bude vám slúžiť mnoho sezón. Model určený pre závlahový systém si jednoducho namontujete sami.
Vlastnosti a výhody
Rohový rozdeľovač s 1/2" vonkajším závitom je praktickým prvkom zavlažovacieho systému. Doplnok využijete v sade, na domácej záhrade alebo na rekreačnom pozemku. Produkt série Rainjet vám umožní dostať sa do každého kúta obrovského priestoru. Vďaka tomu bude celý trávnik a všetky rastliny dôkladne zavlažované, čo im umožní zachovať atraktívny vzhľad. Rohová deliaca priečka s vonkajším závitom je vyrobená z odolného materiálu. To zaručuje dlhé roky bezproblémového používania príslušenstva. Slnečné žiarenie alebo dážď neovplyvnia negatívne činnosť rozvádzača. Funkcia lisovania znamená, že na montáž prvku nepotrebujete žiadne špeciálne nástroje.
- Funkcia lisovania
- Zapojenie postrekovačov Colibrì do série na 1/2″ (13-16 mm) hadicu
- 2 roky záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vsuvka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ½" |
| Priemer produktu | 22 mm |
| Šírka produktu | 71 mm |
| Výška produktu | 34 mm |
| séria | Rainjet |
| Typ pripojenia | Lisované nasadzovanie |
| Maximálny pracovný tlak | 6 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 1 bar |
| Hmotnosť produktu | 30 g |
| Tvar produktu | Tvar T |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625910724 |

1850 + recenzí








