DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- Rohová štiepačka 3/4'' 1/2''
Rohová štiepačka 3/4'' 1/2''
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rohová štiepačka 3/4'' 1/2''3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rohový rozdeľovač je určený na inštaláciu zavlažovača na roh hlavného vedenia. Vyznačuje sa pevnou konštrukciou a vysokými parametrami odolnosti. Produkt sa jednoducho inštaluje a ľahko doň umiestnite oba konce montážnej rúrky. Hľadáte všetky prvky, ktoré vám umožnia vytvoriť pevnú inštaláciu? Nahliadnite do našej ponuky a vyberte si sériu Rainjet, ktorá obsahuje potrebné prvky.
Vlastnosti a výhody
Na výrobu závlahového systému sú potrebné odolné a pevné diely. Budú zodpovedať za správnu prevádzku a zavlažovanie. Na inštaláciu je potrebný rohový rozvádzač 3/4'' 1/2''. Produkt vám umožní zmeniť smer vedenia a pripojiť zavlažovač. Takto bude obdĺžnikový alebo menší pozemok plne vybavený prístrojmi. Silná svorka bude držať oba konce montážnej rúrky. Ochránite tak plochu pred prípadným zatekaním a stratami vody po dĺžke, čím zároveň zabránite podmáčaniu plochy. Rohový oddeľovač je vyrobený z kvalitného polypropylénu. Materiál nie je náchylný na poškodenie, škrabance alebo praskliny. Produkt vydrží prietoky až štyridsať litrov za minútu.
- Plne vodeodolný
- 2 roky záruka
- Pre inštaláciu postrekovačov na roh hlavného vedenia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rýchly konektor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Set |
| Marka | Claber |
| Priemer produktu | 52 mm |
| Dimenzia A (imperiálne jednotky) | ¾" |
| Výška produktu | 83 mm |
| séria | Rainjet |
| Typ pripojenia | Upínanie |
| Maximálny pracovný tlak | 6 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 1 bar |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Kód produktu | 8000625904273 |

1850 + recenzí








