DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Postrekovače a pištole
- Rotačný mikropostrekovač 5 ks.
Rotačný mikropostrekovač 5 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rotačný mikropostrekovač 5 ks.3-7 dní11,27 €9,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rotačný mikropostrekovač je nevyhnutným zariadením každej záhrady. Toto je dôležitý prvok zavlažovacích systémov. Pokrýva plochu 360 stupňov a vytvára dažďový efekt. Má dvojročnú záruku. Plastový materiál zaručuje trvanlivosť a bezpečnosť používania výrobku. Vďaka tomuto zariadeniu vaša záhrada získa potrebné množstvo vody prispôsobené potrebám rastlín.
Vlastnosti a výhody
Rotačný mikropostrekovač Rainjet je dôležitým prvkom zavlažovacích systémov na každej záhrade a pozemku. Vďaka nej budú mať vaše rastliny vždy dostatočné zásoby vody. Mikropostrek sa používa na zavlažovanie 360-stupňovej plochy. Zariadenie vytvára dažďový efekt a má dvojročnú záruku. Vyrobené z plastu, je odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a usadzovaniu rias. Rotačný mikrosprinkler je určený na inštaláciu do hlavného potrubia 1/2″, 13–16 mm, prívodného potrubia 1/4″, 4–6 mm alebo na stabilné predĺženia na inštaláciu nad hlavou. Zariadenie je vybavené regulátorom prietoku a uzatváracím ventilom na nastavenie rozvodu vody. Dosah mikropostrekovača je dostatočný na pokrytie plochy 57 m2.
- 360° plošné zavlažovanie
- Vytvára efekt dažďa
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Mikro postrekovač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 5 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Pokrytie | 57 m² |
| Priemer produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 64 mm |
| séria | Rainjet |
| Hmotnosť produktu | 35 g |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625912506 |

1850 + recenzí











