DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Predlžovacie káble a rozdvojky
- Rozdvojky
- Rozdvojka, 2 zásuvky s uzemnením, 3 m, biela
Rozdvojka, 2 zásuvky s uzemnením, 3 m, biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rozdvojka, 2 zásuvky s uzemnením, 3 m, biela3-7 dní6,38 €5,19 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Počet zásuviek | 2 |
| Maximálny výkon | 2200 W |
| Napájacie napätie | 250V |
| Prepäťová ochrana | Žiadna prepäťová ochrana |
| Menovitý prúd | 16A |
| Ground | S uzemnením |
| Kód produktu | 5907570000926 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








