DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Predlžovacie káble a rozdvojky
- Rozdvojky
- Rozdvojka Legrand, 3 zásuvky s uzemnením, šedá/grafit
Rozdvojka Legrand, 3 zásuvky s uzemnením, šedá/grafit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rozdvojka Legrand, 3 zásuvky s uzemnením, šedá/grafit3-7 dní12,69 €10,31 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Elektrická predlžovacia šnúra |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Legrand |
| Hĺbka produktu | 8 mm |
| Šírka produktu | 90 mm |
| Výška produktu | 8,1 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Počet zásuviek | 3 |
| Počet modulov | 3 |
| Maximálna prúdová zaťažiteľnosť po odvinutí | 3500 W |
| Napájacie napätie | 220V |
| Kód produktu | 3414971942981 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








