DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Kosačky
- Ručná kosačka 30 cm
Ručná kosačka 30 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ručná kosačka 30 cm3-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ručná kosačka je pohodlné zariadenie na kosenie trávy vo vašej záhrade alebo na pozemku. Ľahko a pohodlne sa prenáša vďaka tomu, že je dosť ľahký. Veľké gumené kolesá uľahčujú prácu aj v náročnom teréne. Kosačka je vybavená košom, do ktorého sa bude tráva zbierať, čo ušetrí váš čas a námahu.
Vlastnosti a výhody
Ručná kosačka vám pomôže pri starostlivosti o váš trávnik, najmä ak nie je príliš veľký. Je ľahký, vďaka čomu sa pohodlne prenáša a dá sa jednoducho premiestniť na vybrané miesto. Kosačka je vybavená veľkými gumenými kolesami, ktoré zaisťujú pohodlné kosenie aj na nerovnom teréne. Jeho pohodlná a nastaviteľná rukoväť vám pomôže zaujať pohodlnú polohu pri práci, čo zníži riziko bolesti chrbta. Kosačka je vybavená košom na trávu, vďaka ktorému sa vyhnete potrebe jej zberu a ušetríte tak svoj čas a energiu. Jeho čepele sú vyrobené z kvalitného materiálu, takže zanechá rovnomerný, dôkladne pokosený trávnik. Ručná kosačka na trávu je pohodlné a jednoduché zariadenie za veľmi prijateľnú cenu.
- Odporúčaná plocha kosenia: 150 m2
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kosačka na trávu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Maximálna výška rezu | 40 mm |
| Minimálna výška rezu | 15 mm |
| Šírka rezu | 30 cm |
| Pracovná šírka | 300 mm |
| Typ kosačky | Otočné |
| Typ pohonu | Manuálny pohon |
| Nastaviteľné prvky | 4 úrovne nastavenia výšky kosenia |
| Kapacita | 25 000 ml |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Materiál | Kovové a plastové |
| Kód produktu | 3663602939276 |

1850 + recenzí











