DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- Rúrové koleno s vonkajším závitom 1/2'' 2 ks.
Rúrové koleno s vonkajším závitom 1/2'' 2 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rúrové koleno s vonkajším závitom 1/2'' 2 ks.3-7 dní3,53 €2,87 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Potrubné koleno s vonkajším závitom je určené na montáž postrekovačov na koniec hadice. Doplnok vám umožní postarať sa o veľkú záhradu bez toho, aby ste museli sami polievať každý kút. Prípravok vám pomôže udržať trávnik intenzívne zelený po celý rok. Inštalácia lakťa pre vás nebude náročná vďaka funkcii lisovania.
Vlastnosti a výhody
Rúrkové koleno s vonkajším závitom 1/2" je vyrobené z odolného materiálu, ktorý zaručuje využitie prvku po mnoho sezón. Príslušenstvo je určené na montáž postrekovačov, dôležitého prvku závlahového systému. Pomocou produktu sa môžete postarať o veľké priestory, ktoré by sa mohli len ťažko polievať. Rúrkové koleno s vonkajším závitom vám pomôže udržať vašu trávu intenzívne zelenú po celý rok. Produkt vám umožní dostať sa do najodľahlejších kútov pozemku, vďaka čomu bude záhrada vyzerať mimoriadne atraktívne. Model série Rainjet si môžete jednoducho nainštalovať sami. Praktická funkcia nalisovania vám uľahčí pripevnenie prvku bez použitia náradia.
- Funkcia lisovania
- Pripojenie postrekovačov Colibrì na koniec 1/2″ (13-16 mm) hadice
- 2 roky záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vsuvka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Claber |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ½" |
| Priemer produktu | 21 mm |
| Šírka produktu | 45 mm |
| Výška produktu | 37 mm |
| séria | Rainjet |
| Typ pripojenia | Lisované nasadzovanie |
| Maximálny pracovný tlak | 6 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 1 bar |
| Hmotnosť produktu | 320 g |
| Tvar produktu | Tvar T |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625910823 |

1850 + recenzí








