DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Inteligentná domácnosť
- Ovládanie osvetlenia
- Sada 3 lineárnych relé s diaľkovým ovládaním
Sada 3 lineárnych relé s diaľkovým ovládaním
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sada 3 lineárnych relé s diaľkovým ovládaním3-7 dní59,84 €48,65 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sada lineárnych relé s diaľkovým ovládaním je riešením, vďaka ktorému môžete spínať zariadenia a osvetlenie vo vašej domácnosti bez toho, aby ste sa vypínača museli skutočne dotknúť. Zariadenie vám umožňuje na diaľku ovládať tieto aspekty vašej inteligentnej domácnosti. Sada obsahuje trojkanálový diaľkový ovládač a tri kompatibilné spínače.
Vlastnosti a výhody
Rozmýšľate nad vytvorením optimálne fungujúceho, inteligentného domu? V takejto situácii sa uistite, že ste si zakúpili vhodné vybavenie, napríklad sadu 3 lineárnych relé s diaľkovým ovládaním. Táto sada obsahuje všetko potrebné na diaľkové ovládanie rôznych zariadení a osvetlenia. Vhodné len na vnútorné použitie. Bol pripravený tak, aby ste si ho mohli zostaviť sami - všetky potrebné prvky sú súčasťou balenia. Sada lineárnych relé s diaľkovým ovládaním je ideálnym riešením pre vytvorenie inteligentného riadenia domácnosti. Sada obsahuje trojkanálový diaľkový ovládač a tri zodpovedajúce relé. Pozrite si aj ďalšie riešenia dostupné v sortimente predajne.
- Jednoduché ovládanie
- Napájanie z batérie a zo siete
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Set |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Výkon vo wattoch | 1000 W |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Napätie | 230V |
| Napájacie napätie | 230 V |
| Zahrnuté | Trojkanálový diaľkový ovládač, tri relé prispôsobené diaľkovému ovládaču |
| Diaľkovo ovládané | Diaľkovo ovládané |
| Zdroj energie | Napájanie z batérie a zo siete |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8711658447483 |

1850 + recenzí











