DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Náradie na renováciu
- Špachtle
- Sada na vyhladenie a odstránenie silikónu Diall
Sada na vyhladenie a odstránenie silikónu Diall
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sada na vyhladenie a odstránenie silikónu Diall3-7 dní8,14 €6,61 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prezentovaná zostava bude nepostrádateľná pri dokončovaní kuchýň a kúpeľní. Je určený na vyhladenie a odstránenie silikónu, tesniacej hmoty používanej v miestnostiach vystavených vlhkosti. Vďaka tejto sade budú všetky silikónové spoje vyzerať esteticky. V ponuke sú aj ďalšie nástroje tejto značky.
Vlastnosti a výhody
Ponúkaná zostava určite uspokojí vysokú funkčnosť každého kutila a ľudí, ktorí si svoj byt prerábajú svojpomocne. Produkt je užitočný pri dokončovacích prácach v kuchyniach a kúpeľniach, pretože jeho úlohou je správne vyhladiť tesniace hmoty. Preto ho s úspechom využijete pri škárovaní rôznych medzier silikónom - dodáte mu ten správny vzhľad, dodá interiéru estetický vzhľad. Sada sa používa aj na odstránenie silikónu, vďaka čomu je vhodná na rôzne renovačné práce. V našom sortimente nájdete široký výber príslušenstva potrebného pri tesnení, z ktorého si ľahko vyberiete položky, ktoré potrebujete.
- Rýchle a jednoduché použitie
- Bezpečné pre keramické obklady a nerezové drezy
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Odstraňovač silikónu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Marka | Vytočiť |
| Dĺžka produktu | 190 mm |
| Šírka produktu | 70 mm |
| Výška produktu | 30 mm |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál | ABS a plast |
| Kód produktu | 3663602821052 |

1850 + recenzí










