DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Elektroinštalácia
- Zástrčky a adaptéry
- Sada zásuvky a zástrčky 16 A IP44 oranžová
Sada zásuvky a zástrčky 16 A IP44 oranžová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sada zásuvky a zástrčky 16 A IP44 oranžová3-7 dní15,95 €12,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sada pozostávajúca zo zásuvky a zástrčky umožňuje pripojenie rôznych typov elektronických zariadení. Malá veľkosť predmetov znamená, že sa dajú použiť v mnohých situáciách a miestnostiach. Prvky sú vyrobené z plastu, ktorý je vysoko odolný voči škodlivým faktorom, ako sú prevádzkové faktory.
Vlastnosti a výhody
Súprava pozostávajúca zo zásuvky a zástrčky slúži na pripojenie elektronických zariadení, takže z nej možno vytvárať funkčné vybavenie. Prvky sú malých rozmerov, takže súpravu je možné použiť na mnohých miestach a situáciách. Zásuvka a zástrčky sú vyrobené z plastu, ktorý je vysoko odolný voči prevádzkovým faktorom. Okrem toho je plášť vysoko odolný voči poškriabaniu, prasklinám alebo rôznym druhom deformácií. Nízka hmotnosť uľahčuje inštaláciu produktu na určené miesto. Predmet je uzemnený, takže účinne chráni elektronické zariadenia pred veľkými prepätiami napätia, napríklad počas búrky.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 47 mm |
| Šírka produktu | 112 mm |
| Výška produktu | 137 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Maximálne elektrické zaťaženie | 3600 W |
| Napájacie napätie | 230 V |
| Menovitý prúd | 16A |
| Ground | S uzemnením |
| Farba | Oranžová |
| Materiál | Meď a plast |
| Kód produktu | 5907570003798 |

1850 + recenzí








