DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- Samoregulačný odkvapkávač 4 l/h 10 ks.
Samoregulačný odkvapkávač 4 l/h 10 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Samoregulačný odkvapkávač 4 l/h 10 ks.3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Samoregulačný dripper je prvok, ktorý umožňuje presné a priame zavlažovanie koreňov rastlín. Zabezpečuje stály prietok vody v prípade kopcov. Je súčasťou zavlažovacích systémov. Vyrobené z plastu, je odolné voči vplyvom nepriaznivých atmosférických a biologických faktorov. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Samoregulačný kvapkovač 4 l/h Rainjet je jedným z prvkov, ktoré tvoria závlahové systémy. Vďaka nemu môžete presne a priamo zalievať korene rastlín vo vašej záhrade a na vašom pozemku. Vyznačuje sa stálym prietokom vody v prípade kopcov. Samoregulačný dripper slúži na zavlažovanie rastlín s rozvetveným koreňovým systémom. Kvalitný plast zaručuje odolnosť výrobku voči nepriaznivým vplyvom vonkajších faktorov a likviduje riasy. Samoregulačný odkvapkávač 4l/h vám umožní udržiavať krásnu a udržiavanú záhradu. Odkvapkávač je vhodný na priamu inštaláciu do hlavného potrubia 1/2″, 13–16 mm alebo do prívodného potrubia 1/4″, 4–6 mm a poskytuje konštantný prietok 4 l/h, aj v prípade svahov. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka.
- Presné a priame zalievanie koreňov rastlín
- Zabezpečuje stály prietok vody v prípade kopcov
- 2 roky záruka
- Na priamu inštaláciu do hlavného potrubia 1/2" (13-16 mm) alebo do prívodného potrubia 1/4" (4-6 mm); poskytuje konštantný prietok 4 l/h. aj v prípade kopcov; ľahká demontáž pre čistenie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Dripper |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 10 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Priemer produktu | 23 mm |
| Výška produktu | 32 mm |
| séria | Rainjet |
| Hmotnosť produktu | 690 g |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625912223 |

1850 + recenzí








