DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- LED pásiky
- Sanico 12V 17W IP44 6500K LED modul
Sanico 12V 17W IP44 6500K LED modul
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sanico 12V 17W IP44 6500K LED modul3-7 dní3,13 €2,54 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak chcete bezpečnú a tesnú inštaláciu osvetlenia, použite modul Sanico LED. Dvadsať moderných panelov, každý po tri diódy, je sada dostatočná na vytvorenie mnohých variantov osvetlenia domácnosti alebo kancelárie. Plastové prvky sú odolné a esteticky upravené, spojené silným lepidlom. Tento model produkuje chladné biele svetlo – v predajniach Castorama sú dostupné aj iné odtiene bielej.
Vlastnosti a výhody
Osvedčený LED modul Sanico je skvelou voľbou pre amatérov aj profesionálov. Použite tento produkt na vytvorenie tesnej svetelnej inštalácie doma alebo v kancelárii a tiež ako prvok svetelnej reklamy alebo nápisu. Studené biele svetlo vytvára jasný lúč tisícsedemsto lúmenov. LED modul Sanico 12 V 17 W IP44 6500 K pozostáva z dvadsiatich hermetických panelov. Každý z nich má nainštalované tri LED diódy. Biele plastové panely sú spojené silným PU lepidlom. Dizajn zariadenia bol pripravený tak, aby mohol fungovať aj v interiéroch vystavených vlhkosti alebo prachu. Preto ich pokojne môžete nainštalovať napríklad do kúpeľne. Pre pohodlné používanie budete potrebovať ďalšie prvky, ako sú diaľkové ovládače alebo kryty. Nájdete ich v ponuke predajní Castorama.
- Vysoká trieda tesnosti
- Do mnohých interiérov
- Modul: 6,1 x 1,2 x 0,5 cm
- Praktická sada 20 modulov
- Vysoká kvalita
Technické špecifikácie
| Typ produktu | LED pásik |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Sanico |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Šírka produktu | 12 mm |
| Výška produktu | 5 mm |
| Úroveň ochrany | IP44 |
| Kód produktu | 5901508319357 |

1850 + recenzí









