DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Záhradné nožnice a sekery
- Servosystémové nožnice na trávu Fiskars GS46
Servosystémové nožnice na trávu Fiskars GS46
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Servosystémové nožnice na trávu Fiskars GS463-7 dní68,24 €55,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nožnice na trávu sú ideálne pre vašu domácu záhradu. Ich úlohou je skrátiť trávu na ťažko dostupných miestach, napríklad na chodníkoch či obrubníkoch. Vďaka dlhej rukoväti nožníc je možné pracovať vo vzpriamenej polohe - to poskytuje užívateľovi komfort pri vykonávaní plánovaných úloh.
Vlastnosti a výhody
Nožnice na trávu sú užitočnou pomôckou pri vykonávaní záhradných prác. Je určený na zastrihávanie stebiel trávy na miestach, kam sa kosačka alebo vyžínač nedostane, takže sa výborne hodí na okraje trávnikov, obrubníkov alebo pod lavičky. Vďaka nemu zabezpečíte dokonalý vzhľad vášho trávnika. Používanie nožníc tejto značky je mimoriadne pohodlné, pretože ich dizajn bol prispôsobený na prácu vo vzpriamenej polohe. Čepele náradia sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele - preto sú mimoriadne odolné, odolné voči mechanickému poškodeniu a korozívnym účinkom vlhkosti. Náš sortiment zahŕňa široký výber príslušenstva a produktov na starostlivosť o trávnik, ktoré spĺňajú vaše požiadavky.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Záhradné nožnice |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 1035 mm |
| Dĺžka rukoväte | 956 mm |
| Šírka produktu | 340 mm |
| Typ rukoväte | Pohodlné uchopenie |
| Nastaviteľné prvky | Nastaviteľný uhol rezu 360° |
| Blokovací mechanizmus | Uzamykací zámok |
| Rezací mechanizmus | Komplexné |
| Možnosť blokovania | So zámkom |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Odolný voči hrdzi | Odolný voči hrdzi |
| Rozšíriteľné/nastaviteľné | Natrvalo |
| Hmotnosť produktu | 600 g |
| Materiál rukoväte | FibreComp™ |
| Kód produktu | 6411501966902 |

1850 + recenzí











