DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Šesťhranný kvetináč 60 x 60 x 30 cm
Šesťhranný kvetináč 60 x 60 x 30 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Šesťhranný kvetináč 60 x 60 x 30 cm3-7 dní77 €62,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Drevený šesťhranný kvetináč bude skvelou ozdobou vašej terasy alebo záhrady. Vďaka prírodným farbám sa črepník dokonale hodí k farebným kvetom. Keďže je vyrobený z impregnovaného borovicového dreva, môžete doň zasadiť celoročné aj sezónne kvety. Skvele poslúži ako samostatná dekorácia alebo ako súčasť väčšej kompozície
Vlastnosti a výhody
Snívate o krásnej terase plnej kvetov? Alebo možno chcete vyzdobiť svoju záhradu kvetmi bez toho, aby ste ju vykopali? Šesťhranný kvetináč 60 x 60 x 30 cm je ako stvorený pre vás. Upúta pozornosť svojou prirodzenou farbou. Je vyrobený z impregnovaného borovicového dreva. Svoje miesto si tam nájdu celoročné aj sezónne rastliny. Vďaka jej veľkosti do nej môžete zasadiť ovocné kríky alebo kvety. Rozmery produktu umožňujú vytvárať kompozície z rôznych rastlín. Vďaka šesťhrannému kvetináču získa váš priestor farbu. Geometrický tvar priťahuje pozornosť. Šesťhranný kvetináč vyrobený z dreva môžete použiť na vytvorenie zaujímavých kompozícií a zmenu vzhľadu vašej záhrady alebo terasy. Hrniec nemá drenážne otvory
- Borovica - impregnované drevo
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| šírka (cm) | 60 cm |
| výška (cm) | 30 cm |
| Kapacita (l) | 44 l |
| Drenážne otvory | Žiadne drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 15 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Hnedá |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 5908283334179 |

1850 + recenzí








