DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná architektúra
- Balkónové - terasové rohože
- Sieťovaná balkónová rohož 100 x 300 cm antracit
Sieťovaná balkónová rohož 100 x 300 cm antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sieťovaná balkónová rohož 100 x 300 cm antracit3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Antracitový sieťovaný balkónový kryt je produkt, ktorý vám zaručí súkromie na balkóne či terase. Poťah je vyrobený z polyesterových vlákien dodatočne pokrytých polyvinylchloridom. Vďaka tomu je výrobok ľahko čistiteľný a navyše trvácny a odolný voči poveternostným vplyvom. Vhodné na inštaláciu na ploty alebo balustrády.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte efektívny spôsob, ako získať súkromie na balkóne či terase? Chcete estetické riešenie, ktoré nevyžaduje dodatočnú údržbu? V takejto situácii bude tou správnou voľbou sieťovaný balkónový kryt 100 x 300 cm antracit. Tento výrobok je vyrobený z polyesterových vlákien pokrytých vrstvou polyvinylchloridu. Celé to vyzerá ako technorattan, vďaka čomu je módny a moderný. Vďaka tejto kombinácii materiálov je poťah odolný voči poveternostným vplyvom. Nevyžaduje žiadnu údržbu a ľahko sa čistí. Balkónový kryt s očkami v antracitovej farbe je dostupný v tmavosivej farbe. Môžete ho namontovať na akúkoľvek balustrádu alebo plot. Skontrolujte aj iné verzie krytov.
- Trvanlivý a odolný voči poveternostným vplyvom
- Jednoduchá montáž
- Estetický vzhľad
- Chráni pred vetrom, dažďom a snehom
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| šírka (cm) | 300 cm |
| výška (cm) | 100 cm |
| Hĺbka (cm) | 12 cm |
| Materiál | Polyester (PES) |
| Hmotnosť (kg) | 2,8 kg |
| Farba | Antracit |
| Kód produktu | 5908311932902 |

1850 + recenzí









