DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná architektúra
- Balkónové - terasové rohože
- Sieťovaná balkónová rohož 100 x 300 cm, meď
Sieťovaná balkónová rohož 100 x 300 cm, meď
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sieťovaná balkónová rohož 100 x 300 cm, meď3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Balkónový kryt z medenej siete vám umožní efektívne chrániť zábradlie balkóna. Je vyrobený z odolných polyesterových vlákien potiahnutých PVC. Je odolný voči meniacim sa poveternostným podmienkam. Ľahko ho udržíte v čistote. Nevyžaduje dodatočnú údržbu. Výrobok je určený na vlastnú inštaláciu.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte nápad na zabezpečenie zábradlia na balkón alebo terasu? Medený balkónový kryt 100 x 300 cm je na tento účel ako stvorený. Výrobok je odolný voči poveternostným vplyvom - dažďu, snehu, vetru a páliacemu slnku. Ponúkaný kryt je dostupný v univerzálnej medenej farbe. Za svoju dlhú životnosť vďačí materiálom, z ktorých bol vyrobený, teda polyesterovým vláknam pokrytým PVC. Balkónový kryt z medenej siete poskytne estetický vzhľad. Bude to efektívne riešenie pre ľudí, ktorí majú malé zvieratá a chcú mať istotu, že sa nedostanú cez medzery medzi zábradlím balkóna. Ponúkaný produkt sa ľahko inštaluje. V našej ponuke nájdete kryty aj v iných farbách.
- Trvanlivý a odolný voči poveternostným vplyvom
- Jednoduchá montáž
- Estetický vzhľad
- Chráni pred vetrom, dažďom a snehom
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| šírka (cm) | 300 cm |
| výška (cm) | 100 cm |
| Hĺbka (cm) | 12 cm |
| Materiál | Polyester (PES) |
| Hmotnosť (kg) | 2,8 kg |
| Farba | Meď |
| Kód produktu | 5908311932896 |

1850 + recenzí











